Üretim

Alüminyum profil üretimi sektöründe hizmet vermekte olan SACİT ZORLU Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. fabrikamız, üretimin hemen her aşamasında kendi teknolojisini üretmekte ve kullanmaktadır. Bu doğrultuda tesisimizde kullanılan tüm makina ve ekipmanların periyodik bakımı, onarımı ve bunların takibi, alanında uzman teknik ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

TEMA Alüminyum stoklarına paralel olarak sipariş esaslı çalışan fabrikamızda, ortalama 5000 çeşit profilin üretimi ve yüzey kaplama işlemini gerçekleştirirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel tasarım profiller dizayn ederek, bu profillerin üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

SACİT ZORLU Metal San. ve Tic. A.Ş. olarak 2016 yılı itibari ile Türk Patent Enstitüsü tarafından belgelendirilen, 75 Tasarım Tescil Belgeli profilimiz, 2 Faydalı Model ve 3 Patentli sistemimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte mühendislerimiz tarafından hazırlanan ve 2013 yılında TÜBİTAK ARGE Projesi olarak kabul edilen, Alüminyum Profil Ambalajlama Makinasını da üretimimize entegre ederek, seri üretime geçirmiş bulunmaktayız.

Üretimin her aşamasında kalite standartlarımızı her gün ve yenilikçi bakış açımızı koruyarak, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmet vermek, şirketimizin temel prensibidir.

sz-metal-logo