Kalite Politikamız

Vizyonumuz; dünya çapında, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır.

Misyonumuz; yenilikçilik, yaratıcılık ve süreklilik esasları ile üretilen, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi, yapının alüminyum ile birleştirilen her noktasına ulaştırarak, markamızı global sahaya tanıtmak, kendimizi var olduğumuz her alanda sürekli geliştirmektir.

Stratejimiz; insana ve çevreye saygılı, müşteri odaklı bir zihniyet ile kalitemizi her geçen gün daha üst seviyelere taşıyarak sürekli iyileşmek ve gelişmektir.

Bu vizyon, misyon ve strateji doğrultusunda TEMA Alüminyum olarak, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardına paralel şekilde, benimsediğimiz kalite politikamız;

  • Ürün ve projelerimizdeki kalite standartlarımızı ve yenilikçi bakış açımızı, estetik anlayışımız ile bütünleştirerek, güvenilir marka kimliğimizi korumak ve sürdürülebilir kılmak.
  • İş süreçlerimizi sürekli gözden geçirerek, daha verimli bir çalışma için çözümler üretmek.
  • Çalışanlarımızı eğiterek ve katılımlarını sağlayarak, kalitemizi sürekli iyileştirmek,
  • Müşterilerimize taleplerinin ötesinde hizmet vererek, sektörde müşteri memnuniyeti açısından en çok tercih edilen ürünleri ve projeleri üretmek,
  • Empatik yaklaşımımız ile tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin fikirlerini dinlemek, değerlendirmek ve hayata geçirmektir.

Her yıl olağan şekilde, üst yönetimimizin katılımları ile gerçekleştirilen Toplam Kalite Toplantılarında, Şirket Kalite Politikamız ve bu politikayı oluşturan tüm kilometre taşları değerlendirilmekte; mevcut durum analizleri ile sistem gözden geçirilerek, inovatif bir yaklaşım ile sürekli iyileştirilmektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ